AtHome Camera

Güvenlik Kamerası Takip Etme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.3 MB
  • Version 2.0.13
  • Dil İngilizce
  • Firma Circlely Networks Incorporated
AtHome Camera uygulaması ile eski, kullanmadığınız bilgisayarınızı, cep telefonunuzu veya akıllı televizyonunuzu saniyeler içerisinde video gözetleme sistemine dönüştürebilirsiniz.

AtHome Camera uygulaması ile eski, kullanmadığınız bilgisayarınızı, cep telefonunuzu veya akıllı televizyonunuzu saniyeler içerisinde video gözetleme sistemine dönüştürebilirsiniz.

Yayınlandığı günden bu yada dünya çapında 4 milyondan fazla indirilme rakamına ulaşan AtHome Camera izlemek istediğiniz yeri, 3G, 4G veya WİFİ ile dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman canlı izleme imkanı sunmaktadır. "Hareket Algılama" özelliği ile birlikte gelen uygulamada herhangi bi hareket algılandığında video kaydı otomatik olarak başlamaktadır. Dilerseniz evinizi, çocuğunuzu bıraktığınız bakıcınızı veya iş yerinizi izleme imkanı sunan uygulama sayesinde artık gözünüz arkada kalmayacak. 

Ayrıca her gün için 2 tane zamana aralığı belirleyerek video kaydını otomatik başlatıp durdurabilme şansona sahipsiniz. "İki Yönlü Konuşma" desteğine sahip olan uygulamada izlediğiniz kişi ile iletişime geçme şansına sahipsiniz. Güvenliği ön planda tutan uygulama, telefonunuz ve sunucunuz arasındaki tüm bağlantıları şifreler.

Bununla birlikte "Panoramik/Yan/Yakın" özelliğine de sahip olan AtHome Camera ile güvenlik kamerasını uzaktan kontrol ederek yukarı-aşağı-sağa-sola yönlendirerek mekanın tümünü görüntüleyebilme imkanına sahipsiniz.

Arka planda sessizce çalışma yeteneğine sahip olan uygulama, Windows PC, Mac, İPhone, İPad, İPod, Android phone ve Android tablet gibi çoklu platform desteğine sahiptir.

Üç kolay adımla kurulumunu yapabileceğiniz uygulamayı kullanabilmeniz için öncelikle; AppStore ya da Google Play Store'dan Athome Video Streamer uygulamasını "kayıt yapacağınız" cihaza indirip kurulumunu gerçekleştirmelisiniz. Daha sonra Athome Camera uygulamasını "izleme yapacağınız" cihaza indirip kurulumunu yapınız. Uygulamayı açınız, kayıt olup giriş yapınız. Bu adımlardan sonra kamera eklemek için "Add by CID" veya "By QR Code" kullanarak ekleyebilir ve canlı görüntülere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
AtHome Camera indir